SYSTEMY SANITARNE

Wentylacja i rekuperacja, klimatyzacja, pompy ciepła Łódź – jednym z głównych obszarów działalności firmy ENGINEERING&DESIGN jest projektowanie oraz wykonawstwo systemów sanitarnych w budynkach użyteczności publicznej jak np. szkoły, hotele, restauracje, biurowce czy urzędy. Zajmujemy się najbardziej skomplikowanymi projektami – od zaprojektowania systemu kanalizacji po wykończenia toalet, zapleczy kuchennych, sanitariatów i pomieszczeń gospodarczych.

 

ENGINEERING & DESIGN nie tylko projektuje i wykonuje systemy sanitarne, systemy grzewcze, wentylację, rekuperację, klimatyzację czy pompy ciepła.  Służymy także profesjonalnym doradztwem oraz doborem optymalnych rozwiązań. Obsługujemy nowopowstające osiedla jednorodzinne, hotele, budynki urzędowe, restauracje czy szkoły w zakresie systemów wentylacyjnych, rekuperacji, systemów grzewczych oraz sanitarnych. W naszym portfolio znajdują się realizacje na terenie całego kraju o różnym stopniu skomplikowania. Jako rzetelna firma możemy poszczyciś się nie tylko  wiedzą i umiejętnościami, ale także  niezykle cenionymi w naszej branży atutami – precyzyjnością, starannością wykonania, terminowością oraz kompatybilnością współpracy.

543550e36b418-img5680ps
bathroom-453420_1280
building-1216622_1920
DrinkingWaterSystems_banner

W ofercie ENGINEERING&DESIG znajdują się także kompletne systemy odwadniania budynków, odprowadzania i rozprowadzania wody deszczowej, systemy odwodnień liniowych oraz systemy drenarskie. Często nasza firma wykonuje takie systemy w pakiecie wraz z gruntowymi pompami ciepła czy też innymi systemami grzewczymi. Są to rozwiązania coraz częściej wybierane przez mieszkańców Łodzi.

 

Odpowiednie utrzymanie systemów sanitarnych uzależnione jest również od systemów wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji. To one zapobirgają rozprzestrzenianiu się i rozwojowi drobnoustrojów i pozwalają utrzymywać wysoki komfort użytkowania pomieszczeń w budynkach. Firma ENGINEERING & DESIGN z siedzibą w Łodzi oferuje także  projekty i wykonawstwo takich elementów jak ogrzewanie podłogowe, systemy grzewcze CO, odkurzacze centralny czy systemy fotowoltaicze.

99174b6f-ceff-30f1-b1d2-0dc88c49b069
62704watercollectionleftdowngreen
construction-1885280_640

W naszych realizacjach wykorzystujemy produkty:

button_linebreak-512

© wszelkie prawa zastrzeżone: Engineering and Design Marcin Waś