PROJEKTOWANIE I WYKONAWSTWO

Wentylacja, klimatyzacja, pompy ciepła Łódź – ENGINEERING & DESIGN oferuje usługi projektowe oraz wykonawcze. Jesteśmy specjalistami w usługach kompleksowych – od zaprojektowania i dostosowania systemów użytkowych, po ich wykonanie oraz serwis powykonawczy. Mamy szerokie doświadczenie w tworzeniu systemów wentylacji, ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych i fotowoltaicznych. Zajmujemy się projektami dla budownictwa jednorodzinnego oraz mieszkalnego, jak i budynków użyteczności publicznej. Każdy z naszych projektów jest wynikiem dokładnej analizy i rozeznania potrzeb Inwestora, warunków budowlanych, technicznych oraz finansowych.

3d construction {ilovemediafire.blogspot.com} (15)
3D-Building-Construction-Desktop-Wallpaper
38f9a3f6f112c4b5559fa42aa492bb15
architecture-1857175
blueprints-894779_640

Każdy z projektów przygotowujemy z największą starannością oraz dbałością o najmniejsze detale. Projektujemy oraz realizujemy prace z uwzględnieniem wszystkich przepisów prawa budowlanego oraz norm krajowych i europejskich. W pracach projektowych i wizualizacyjnych  posługujemy się specjalistycznym oprogramowaniemAutoCAD, ArchiCAD oraz Artlanstis. Pozwala nam to wykonać każdy projekt instalacji w przestrzeni 3D. Dodatkowo pozwala to koordynować przestrzeń międzybranżową i planować wykonanie prac z uwzględnieniem terminów wykonywania innych elementów ogólnego projektu inwestycji. Przy każdym projekcie najważniejszy jest dla nas wysoki poziom naszych usług oraz kompletność przygotowywanej dokumentacji, która pozwala sprawnie i terminowo realizować inwestycję.

ArchiCAD-17-23
3D modeling software
maxresdefault

Nasza firma posiada w Łodzi wyspecjalizowaną ekipę wykonawczo-monterską, która realizuje wszystkie zadania z zakresu wentylacji, klimatyzacji, fotowoltaiki, ogrzewania, systemów wodno-kanalizacyjnych i odkurzaczy wewnętrznych na terenie kraju. Dodatkowo ENGINEERING & DESIGN współpracuje z renomowanymi firmami budowlanymi, remontowo-wykończeniowymi, biurami nieruchomości, developerami oraz biurami projektowymi. Podejmujemy się nawet najbardziej wymagających i skomplikowanych projektów. Nasze zaplecze oraz doświadczenie pozwala realizować zarówno projekty z zakresu budownictwa indywidualnego, jak i rozległe inwestycje przemysłowe lub użyteczności publicznej.

Dobrze zaprojektowana oraz wykonana instalacja jest naszą wizytówką. Zawsze dbamy o satysfakcję Klienta oraz niezawodność naszych rozwiązań. W swojej pracy wykorzystujemy produkty czołowych renomowanych producentów którzy zapewniają najwyższy standard swoich wyrobów oraz długoletnie gwarancje eksploatacyjne.

realizacje

W naszych realizacjach wykorzystujemy produkty:

button_linebreak-512

© wszelkie prawa zastrzeżone: Engineering and Design Marcin Waś