PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Projektowanie wnętrz i pomieszczeń Łódź – każde pomieszczenie, bez względu na jego przeznaczenie, powinno być zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii. Jego przestrzeń powinna być w pełni wykorzystana, aby tworzyła komfort użytkowania. Dodatkowo projekt pomieszczeń powinien uwzględniać design oraz estetykę, która odpowiada upodobaniom Inwestora. Tak właśnie swoje projekty wykonuje ENGINEERING & DESIGN. W naszej firmie pracują doświadczeni architekci oraz projektanci wnętrz, którzy przygotowują kompleksowe rozwiązania, od projektu wnętrz i wizualizacji 3D, po doradztwo w etapie finalnej realizacji. Nasze projekty oraz wizualizacje pomieszczeń możemy wzbogacić o trójwymiarowy spacer, co pozwoli Tobie poczuć klimat przyszłych pomieszczeń i wprowadzić niezbędne poprawki oraz korekty jeszcze przed rozpoczęciem prac, co w późniejszym etapie często jest niemożliwe lub dużo bardziej kosztowne. ENGINEERING & DESIGN oferuje usługi projektowania wnętrz, jak i projektowania architektonicznego – budynków mieszkalnych, przemysłowych lub użyteczności publicznej. Nasze realizacje znajdują się zarówno w Łodzi,  jak i największych miastach Polski,a w tym Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Każdy z projektów przygotowujemy z największą starannością oraz dbałością o najmniejsze detale. Projektujemy oraz realizujemy prace z uwzględnieniem wszystkich przepisów prawa budowlanego oraz norm krajowych i europejskich. W pracach projektowych i wizualizacyjnych  posługujemy się specjalistycznym oprogramowaniemAutoCAD, ArchiCAD oraz Artlanstis. Pozwala nam to wykonać każdy projekt instalacji w przestrzeni 3D. Dodatkowo pozwala to koordynować przestrzeń międzybranżową i planować wykonanie prac z uwzględnieniem terminów wykonywania innych elementów ogólnego projektu inwestycji. Przy każdym projekcie najważniejszy jest dla nas wysoki poziom naszych usług oraz kompletność przygotowywanej dokumentacji, która pozwala sprawnie i terminowo realizować inwestycję. Projekty wnętrz projekty architektoniczne oraz projekty instalacji przygotowujemy w naszym biurze w Łodzi.

 

JAK DZIAŁAMY?

Umawiamy spotkanie, podczas którego poznajemy Twoje preferencje oraz wstępne założenia projektu. Możemy zapoznać się z projektami budowlanymi lub zobaczyć pomieszczenia przeznaczone do przeprojektowania. Podczas spotkania ustalamy także zakres prac projektowych.

Faza projektowania – najpierw tworzymy wstępne rzuty pomieszczeń i proponujemy ich rozkład funkcjonalny. Po zaakceptowaniu projektu (i ewentualnych poprawkach) przystępujemy do tworzenia konkretnego projektu. W tym etapie dokonujemy wyboru materiałów i tekstur, kolorów, mebli, a także planujemy rodzaj oraz rozmieszczenie oświetlenia. Ten etap kończy się przygotowaniem fotorealistycznych wizualizacji.

Nasza praca odbywa się z Twoim udziałem, dzięki czemu na każdym etapie prac możesz wprowadzić swoje poprawki i ukierunkować nasze działanie na efekt, który sobie założyłeś. Każdy etap pracy kończy się prezentacją efektów i konsultacjami z Tobą, aby w pełni zrealizować Twoje oczekiwania.

Po zakończonym etapie projektowania i wizualizacji pomieszczeń ENGINEERING & DESIGN oferuje fachową opiekę i nadzór nad realizacją projektu lub kompleksowe wykonawstwo stworzonego przez nas projektu.

NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE

WIZUALIZACJA ŁAZIENKA

WIZUALIZACJA MIESZKANIE

WIZUALIZACJA MIESZKANIE 2

W naszych realizacjach wykorzystujemy produkty:

button_linebreak-512

© wszelkie prawa zastrzeżone: Engineering and Design Marcin Waś