SYSTEMY PRZEMYSŁOWE

Systemy wentylacyjne, klimatyzacja, rekuperacja Łódź – ENGINEERING & DESIGN specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonawstwie rozbudowanych kompleksowych systemów klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji dla budynków użyteczności publicznej. W naszym portfolio znajdują się realizacje dla budynków służby zdrowia, restauracje, hale produkcyjne, hotele czy rewitalizowane obiekty zabytkowe.

Systemy wentylacji oraz rekuperacji to niezbędne wyposażenie w budynkach użyteczności publicznej oraz przemysłowych. Ochraniają one zdrowie pracowników i pozwalają pracować w higienicznych warunkach. Wśród zalet funkcjonowania systemów wentylacji i rekuperacji są m.in.:

  • znaczna oszczędność zużycia energii wykorzystywanej do ogrzania pomieszczeń,
  • skuteczna eliminacja zanieczyszczeń z powietrza,
  • szybkie usuwanie nieprzyjemnych zapachów,
  • stały dopływ świeżego powietrza,
  • odprowadzanie nadmiernej ilości pary wodnej skumulowanej w pomieszczeniach,
  • skuteczna eliminacja przewiewów.

Systemy rekuperacji
6901b1f1227ccfff065f3081532cd940
bg04
industry-970147

Wszystkie nasze prace prowadzone są przez wykwalifikowaną oraz doświadczona kadrę specjalistów. W swojej pracy wykorzystujemy produkty renomowanych producentów, którzy udzielają na swoje wyroby wieloletnie gwarancje. Podejmujemy się trudnych i wymagających projektów, przy realizacji których wymagana jest niezwykła precyzja, a także rozbudowane umiejętności projektowe oraz wykonawcze. Nasze dotychczasowe realizacje w  Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie czy Poznaniu świadczą o naszym profesjonalizmie – systemy wentylacyjne, klimatyzacja, rekuperacja Łódź.

 

Skomplikowane i obszerne systemy wentylacyjne, klimatyzacja i rekuperacja wymagają kompleksowego podejścia. Firma ENGINEERING & DESIGN z Łodzi oferuje usługi od etapu projektowania i konsultacji budowlano-prawnej, przez wykonawstwo, po projekty powykonawcze.

W naszych realizacjach wykorzystujemy produkty:

button_linebreak-512

© wszelkie prawa zastrzeżone: Engineering and Design Marcin Waś