KLIMATYZACJA

Systemy wentylacji, klimatyzacja w budynku, pompy ciepła Łódź – klimatyzacja to niezbędne wyposażenie każdego nowoczesnego budynku – zarówno mieszkalnego, jak i użyteczności publicznej. Obecnie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie aż 85% nowo powstających budynków wyposażone jest w systemy centralnej klimatyzacji. Podobny poziom osiągają kraje zachodnioeuropejskie. Systemy klimatyzacji są stosowane na świecie od ponad 50 lat. Również w Polsce takie rozwiązanie staje się coraz popularniejsze. Klimatyzacja zapewnia komfort mieszkalny szczególnie w okresie letnim, kiedy temperatura zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach (szczególnie z oknami od strony południowej) znacznie wzrasta.Systemy powietrzne jak klimatyzatory doskonale sprawdzają się również w pomieszczeniach gdzie przygotowywane są posiłki (otwarte kuchnie połączone z salonem).

airconditioning3
air-conditioning-233953
Domestic2
wall-1801952

Klimatyzatory poza funkcją chłodzenia wyposażone są także w systemy grzania, które mogą stanowić ekonomiczne źródła dogrzania pomieszczeń w okresie jesiennym oraz zimowym. Nowoczesne systemy klimatyzacji, które oferuje nasza firma, mogą być wyposażone w dodatkowe rozwiązania i udogodnienia dla użytkowników, wśród których są m. in. nawilżanie powietrza, oczyszczanie i filtracja powietrza z zanieczyszczeń oraz pyłków czy system SMART zdalnego sterowania (np. za pomocą smartfona podczas nieobecności w domu). Głównym obszarem działania ENGINEERING & DESIGN są kompleksowe systemy centralnej klimatyzacji, a także klimatyzatory typu split oraz klimatyzatory okienne.

Wszystkie nasze systemy projektujemy i wykonujemy z największą pieczołowitością i dbałością o szczegóły. Wykorzystujemy jedynie urządzenia sprawdzonych marek, które zapewniają długoletnią i bezproblemową eksploatację. Przygotowujemy projekty dostosowane do wymagań technicznych, użytkowych oraz finansowych naszych Klientów. Co więcej, nasze rozwiązania nie są wykonaniami ostatecznymi. Zawsze działamy perspektywicznie. W razie potrzeby każdą z naszych realizacji można w przyszłości rozbudować o konieczne funkcje lub dodatkowe urządzenia.

W naszych realizacjach wykorzystujemy produkty:

button_linebreak-512

© wszelkie prawa zastrzeżone: Engineering and Design Marcin Waś